همایش ها و کنفرانس ها

ت اختصاصی
 

20 آذرماه ۱۳۹6 محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آبادورود به وب سایت اختصاصی
برگزار شد
پوستر همایش
nms css2017
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و مركز تحقیقات توسعه علوم پرستاری و مامایی اقدام به برگزاری اولین همایش منطقه ای توسعه علوم پرستاری و مامایی با محوریت خدمات مراقبتی جامعه نگر نموده‌اند
خدمات مراقبتی جامعه نگر، فصل نوینی از مراقبت های تخصصی است كه مشتمل بر مراقبت های پیشگیرانه در سطح جامعه برای گروههای آسیب پذیر و نیز مراقبتهای تسكینی، بهداشتی و درمانی برای بیماران مزمن و صعب العلاج، در قالب برنامه هایی همچون مراقبت در منزل ارائه می گردد.  خدمات مراقبتی جامعه نگر، هم اكنون جزو  اولویتهای برنامه ریزی در نظام سلامت كشور قرار دارد.
اهداف برگزاری:
تبیین راهكارهای ارتقاء سلامت مادر و كودك در جامعه

تبیین راهكارهای ارتقاء سلامت روان در جامعه

تبیین راهكارهای ارتقاء سلامت معنوی در بیماران

تبیین راهكارهای ورود كاركنان نظام سلامت در اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان

 تبیین روشهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در گروههای آسیب پذیر( كودكان، معلولان، سالمندان  و...)

تبیین راهكارهای مداخلاتی در حوزه سلامت در آسیب های اجتماعی ( مانند اعتیاد، بزهكاری و...)

تبیین راهكارهای گسترش خدمات مراقبتی در جامعه با جلب مشاركت مردم در قالب همیاران سلامت و همكاری مسئولین حوزه سلامت و...

تبیین راهكارهای ارتقاء آگاهی عمومی در حوزه مراقبت سلامتی

تبیین راهكارهای ارائه بهینه خدمات مراقبت در منزل

تبیین راهكارهای توانمندسازی خانواده در حوزه مراقبت سلامتی
 محورهای همایش
        جامعه نگری در نظام سلامت
       آموزش جامعه نگر در نظام سلامت
        پژوهش جامعه نگر در نظام سلامت
       ارزیابی سلامت مبتنی بر جامعه
        پرستار و مراقبت های جامعه نگر
            نقش روانپرستار در ارتقاء سلامت روان جامعه نگر

مامایی جامعه نگر
       نقش كاركنان نظام سلامت در اجتماعی شدن امر مبارزه با مواد مخدر و روانگردان
       ...نقش پرستار بهداشت جامعه در پیشگیری و مداخله در  آسیب های اجتماعی  مانند اعتیاد، بزهكاری و
     ...  نقش پرستار در در پیشگیری و مداخله در  گروههای آسیب پذیرمانند كودكان، سالمندان، معلولان و
        جایگاه و نقش مدیریت خدمات پرستاری و مامایی در پیاده سازی و ارتقاء كیفیت خدمات مراقبتی جامعه نگر

ت اختصاصی
 

1 آبان ماه۱۳۹6 آدرس دبیرخانه: اصفهان – نجف آباد – دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد – ساختمان مرکزی – طبقه اول – معاونت پژوهش و فناوری – اتاق ۸ورود به وب سایت اختصاصی
برگزارشد
پوستر رویداد
finale3
 

ایده کسب مهارت درآمدزایی از فضای دانشگاه به عنوان یک محیط انکوباتور و تبدیل دانشجویان به کسانی که فرصت راه اندازی کسب و کار را یک بار تجربه نموده اند، از دغدغه های مسئولین دانشگاه و برگزارکننده رویداد موداک می باشد. دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد در نظر دارد با تقویت رویه کسب مهارت دانشجویان در حوزه های مرتبط با کارآفرینی، خلا فضای حاکم بر آموزش عالی را در مهارت محور نمودن آموزش و توانمند سازی دانشجویان در کسب و کار را پر نماید. امید که بتوان با کمک شما عزیزان رویدادی پر منفعت داشته باشیم.

موداک نام برنامه ای در حوزه کارآفرینی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد می باشد که به شما توانمندی ایجاد یک ایده کسب و کار در دانشگاه، پرورش آن و تبدیل آن به یک محصول یا خدمات در دانشگاه را می دهد. هدف از انجام برنامه ایده شو موداک، فرض فضای دانشگاه به مانند یک شهر کوچک است و جستجوی ایده های کاری در داخل این شهر که می توان آن را به کسب و کار درآمدزا تبدیل کرد. این فضا برای همه رشته ها و گرایش ها و افراد موجود و یکسان است و همه می توانند از آن بهره ببرند. افراد می توانند در حوزه های تخصصی خود به ایده پردازی بپردازند و یا در فیلد آزاد شرکت کنند و فقط به کسب درآمد فکر کنند و بپردازند. ایده هایی از دانشجویان معماری، طراحی لباس، پرستاری، برق، کامپیوتر، فیزیک، مواد و همه و همه می توانند جذاب و جالب باشند. ایده های ساده ای از استفاده از قوانین فیزیک برای ایجاد کسب و کار مانند اتاق باران، طراحی های منحصر به فرد لباس، کارواش خشک، کافه های تاریخی با شاهنامه خوانی، نرم افزارهای خدماتی و هزاران ایده دیگر که به رفع مشکلات جامعه دانشگاه می پردازد و کاربران برای دریافت خدمات و کالاهای آن حاضر به پرداخت هزینه می باشند همه می تواند ایده ی شما باشد برای شروع کار.
ت اختصاصی
 

7 آذرماه ۱۳۹6 محل برگزاری:دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آبادورود به وب سایت اختصاصی
برگزار شد
پوستر همایش
r 1 170719180721
 

"دومين كنفرانس ملي مديريت راهبردي خدمات" در تاريخ هفتم آذرماه سال جاري توسط گروه مديريت دانشگاه
آزاد اسلامي واحد نجف‌آباد برگزار مي گردد. سازمانهاي خدماتي شامل طيف وسيعي از سازمانها در حوزه هاي خدمات مالي (بانكداري و بيمه)، خدمات تجاري ، خدمات ارتباطات، خدمات فني و مهندسي، خدمات توزيع، خدمات آموزشي، خدمات زيست محيطي، خدمات بهداشتي، خدمات توريستي ومسافرتي، خدمات تفريحي-فرهنگي و ورزشي، خدمات حمل و نقل، خدمات دولتي، و ساير خدمات مي باشند. امروزه، بخش خدمات هم در کشورهای توسعه یافته و هم در کشورهای در حال توسعه، در اشتغالزائی و رفع نیازهای جامعه نقش ارزنده ای دارد. علاوه بر این، سهم بخش خدمات در GNP کشورها، بر خلاف بخش تولید، در حال افزایش است ضمن اینکه بخش خدمات، شاهد روند افزایشی بهره وری است. در پاسخ به رشد بخش خدمات، توجه موسسات دانشگاهی به مديريت مؤسسه‌هاي خدماتي نيز افزايش يافته است. در این میان، مدیریت استراتژیک در این بخش و جهت دهی به فعایتهای بخش های خدماتی در سطح سازمانی، منطقه ای و ملی از اهمیت شایانی برخوردار است. لیکن، تاکنون برخلاف اهمیت روزافزون بخش خدمات ، توجه کمی به این بخش و مدیریت آن در سطوح پیش گفته، مبذول شده است.

در پي برگزاري موفقيت آميز اولين كنفرانس در سال 1394، به منظور ارائه آخرين يافته هاي علمي در حوزه مديريت استراتژيك در سازمانهاي خدماتي و همچنين تشويق اساتيد ودانشجويان و فعالين سازمان هاي خدماتي به پژوهش يا مشاركت در آن و ارائه دستاوردهاي علمي و كاربردي براي مديريت بهتر اين سازمان ها، دومين كنفرانس در هفتم آذرماه سال جاري در محورهاي اصلي و فرعي زير برگزار مي گردد:

محور اصلي: مديريت استرات‍ژيك در سازمانهاي خدماتي به منظور ارزش آفريني
ساير محورها:
نوآوري در خدمات،
كارآفريني در خدمات،
بازاريابي و فروش در خدمات،
مديريت تكنولوژي در خدمات،
مديريت مالي در خدمات،
تحقيق در عمليات در خدمات،
مديريت منابع انساني در خدمات،
رهبري و رفتار سازماني در خدمات،
سيستمهاي اطلاعات مديريت در خدمات،
كيفيت و تعالي سازماني در خدمات،
نقش خدمات در فرايند هاي صنعتي و رقابت پذير نمودن كالاهاي توليدي،
مديريت زنجيره تامين در خدمات،
و ساير حوزه هاي مرتبط

از كليه متخصصين و صاحبنظران و دانشجويان دعوت مي گردد با ارسال مقالات بديع و يافته هاي تازه خود در اين كنفرانس شركت نمايند. همچنين از سازمانها، ارگان ها، و شركت ها نيز دعوت مي گردد با ثبت نام كاركنان و كارشناسان خود در اين رويداد و كارگاههاي مربوطه آن، زمينه بهره مندي ايشان را از مباحثات علمي و تازه هاي حوزه مديريت خدمات و كاربست آن در سازمان متبوع خويش فراهم نمايند.علاقمندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر به تارنماي كنفرانس به نشاني http://cssm2017.iaun.ac.ir/fa/ مراجعه نمايند.

ت اختصاصی
 

15 الی 17 اسفندماه ۱۳۹6 محل برگزاری:اصفهان- پارک جنگلی ناژوان-ورودی باغ پرندگانورود به وب سایت اختصاصی
جدید
پوستر همایش
iceb 2017
 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و شهرداری اصفهان اقدام به برگزاری اولین دوره بین‌المللی و دومین دوره ملی مسابقه طراحی و ساخت دوچرخه الکتریکی نموده‌اند.

لزوم توجه به کاهش آلاینده‌های شهری و استفاده از وسايل سازگار با محيط زيست ضرورتي غير قابل انكار است. از این‌رو استفاده از دوچرخه در حمل و نقل شهری و ترویج و توسعه فرهنگ دوچرخه سواری به منظور جلوگیری از ترافیک و کنترل آلودگی محیط زیست مسئولیت اجتماعی است که برعهده تک تک افراد جامعه و به خصوص بدنه دانشگاهی کشور قرار دارد. بر اين اساس دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد با همکاری شهرداری اصفهان اقدام به برگزاری مسابقه بزرگ طراحی و ساخت دوچرخه الکتریکی کم مصرف و با توان بالا نموده است. ارتقا كيفيت دوچرخه‎های موجود در جهت بهره‎گيری هر چه بيشتر از اين وسيله مفيد از ديگر اهداف مسابقه می‎باشد.

اهداف برگزاری مسابقه طراحی و ساخت دوچرخه الکتریکی

طراحي و ساخت دوچرخه الکتریکی - مکانیکی به عنوان دومين دوره و با هدف ترغیب جامعه علمي، مهندسي و دانشجويي کشور به منظور تحقق موارد زير برگزار می‎گردد:

  • آشنايي با فرایند طراحي (طراحي مفهومي، طراحي اجزا، طراحي سيستمي)
  • افزايش و ارتقا عملکرد دوچرخه‎های الکتریکی
  • به کارگيري اصول علمي و عملي مهندسي در طراحي صنعتی و بهینه‎سازی مصرف انرژی
  • گسترش نگرش سيستمي در مسايل مهندسي
  • تمرين کار گروهي
  • تقويت طراحي صنعتي
  • ترويج فرهنگ بهينه‎سازي انرژي و اهميت سلامت محيط زيست
  • تقويت همکاري ميان صنعت و دانشگاه براي حل مشکلات علمي، فني و صنعتي در کشور
  • آموزش نحوه به کارگيري تجهيزات و روش‌هاي ساخت
  • آموزش تبديل ايده به محصول نهايي/ تجاري

فرآیند برگزاری مسابقه

اين مسابقه در سه مرحله طراحی، ساخت و آزمون برگزار مي‌شود. در مرحله طراحی، گروه‎ها موظف به طراحی سیستم هیبرید مورد نظر، بر اساس مشخصات سیستم مندرج در دفترچه قوانین هستند. برای ادامه حضور در مسابقه و رسیدن به مرحله ساخت، شرکت در مرحله طراحی الزامی است. در پايان بخش طراحی بر اساس نمرات این مرحله، گروه‎ها مجوز شرکت در مرحله ساخت را کسب خواهند نمود و در صورت کسب استانداردهای لازم، به مرحله نهایی که آزمون مسابقه است، راه می‎یابند. مرحله نهایی مسابقات در تاريخ 15 الی 17 اسفندماه 1396 برگزار می‎گردد. برای کشب اطلاعات بیشتر در مورد زمان‌بندی هر بخش، نحوه بازبینی هر مرحله و نحوه برگزاری مسابقه به تارنمای مسابقه به آدرس www.ebc.iaun.ac.ir مراجعه نمائید.

events
research centers
libs
payan name
sahand
esalatsan new1j
telegram link
news